pondělí 7. prosince 2009

AGENT PROVOCATEUR

Poslední parfém z kolekce AP

Klahotky které mě obzvlášť zaujaly.

Poslední dobou mám slabost pro tělové prádlo.Krajka, krajka, krajka :D


Punčošek není nikdy dost ať už jde o samodržící,do podvazků nebo o punčochy se sedem.

AP je naprosto úžasná značka spodního prádla. vřele doporučuji stránky www.agentprovocateur.com byla jsem nadšená při jejich návšťěvě. když jsem La Perla minule označila za záruku luxusu a kvality, AP směle nazvu zárukou luxusu a sex-appealu!! trošku si nejsem jistá,jak budou vypadat některé podprsenky na slečnách s objemnějším poprsím, ale to už je asi otáka osobního vkusu a pohodlí. na youtube najdete úžasná videa k reklamním kampaním, zvlášť povedená je ta s Kylie Minogue.
AP založili Joseph Corré (syn Vivienne Westwood a Malcolma McLarena) a Serena Rees. Pod touto značkou najdete nejen spodní prádlo, ale také kosmetiku a parfémy,knihy, hry, bičíky, masky, filmy a oblečení na denní nošení. Mě osobně nadchl parfém AP Maitresse, který se probojoval i na český trh. Značka se také dostala do podvědomí díky spoustě hvězd a celebrit, které se oblibou tohoto prádla netají (já bych se taky netajila). Interiéry butiků, web AP i přehlídky AP jsou plné atmosféry kabaretů a burlesky. Ty nebližší dva jsou ve Vídni a Berlíně, pokud toužíte po návštěvě "mateřské zákládny" musíte se za AP vydat do Londýna.

AP is absolutely amazing brand producing underwear. We highly recommend site www.agentprovocateur.com I was thrilled after its visit. when I last described La Perla as a guarantee of luxury and quality, I would call AP guarantee of luxury and sex appeal! I'm not totally sure how they will some of the bras look on girls with fuller breasts, but that's question of personal taste and comfort. on youtube you will find an amazing video for advertising campaigns, especially the one with hilarious Kylie Minogue.
AP founded by Joseph Corré (son of Vivienne Westwood and Malcolm McLaren) and Serena Rees. Under this label you will find not just underwear, but also cosmetics and perfume, books, games, whips, masks, movies and clothes for daily wear. I am personally thrilled with perfume AP Maîtresse who fought on the Czech market. Brand also got into the subconscious through many stars and celebrities are fond of secret underwear (I would have made no secret too).Interiors boutiques, web pages and fashion shows are full of atmosphere of cabaret and burlesque. The two closest are in Vienna and Berlin, if you want to visit the "mother base" for the AP you have to go to London.


Žádné komentáře:

Okomentovat